top of page
כספות לספרי תורה

כספות לכל מטרה 

חנות וותיקה ומקצועית לכספות בירושלים

  • "אמינות ובטחון" – חנות כספות בירושלים
    עם ניסיון רב קשה להתווכח, על אחת כמה וכמה עם אלפי לקוחות מרוצים שרכשו כספות וארונות לנשק ברחבי ירושלים. "אמינות ובטחון" מספקת עבורכם פתרונות אבטחה מתקדמים לחפצי הערך שלכם ובמחירים ללא תחרות. יש שאומרים שלא הייתה קיימת חנות כספות בירושלים דוגמת "אמינות ובטחון" מאז חורבן בית המקדש , לכן בכדי לשמר חפצי אמנות יקרים , כסף, יהלומים זהב וכו' מומלץ להתקין כספת בהתאם לדרישת חברת הביטוח. חנות כספות בירושלים כמו "אמינות ובטחון" (שמתמחה לא רק בשיווק ובהתקנת כספות אלא גם בהתקנת דלתות לבית, החלפת מנעולים ייצור מערכות מאסטר ) יכולה להוות את הגורם המפריד בין עצב לשמחה ולהגן על שיש להגן עליו בפני מקרים של פריצה, גזל וגניבה.

חנות כספות בירושלים חייבת להיות חנות שמתגאה לא רק בלקוחות מרוצים ובניסיון רב אלא גם בעמידה בכל התקנים ובסטנדרטים העדכניים. "אמינות ובטחון" עושה שימוש בכלים המודרניים ביותר והמנגנונים של הכספות שמותקנות על ידי "אמינות ובטחון" הם מהמתקדמים ומהמודרניים בארץ שיעילותם נגד פריצות הוכחה במבחנים רבים. במידה ואתם מחזיקים ציוד יקר ערך, חפצי אמנות ותכשיטים או מסמכים בעלי ערך רב כמו כל דבר אחר שיש להגן עליו מפני פורצים, שריפה או כל צרה פוטנציאלית אחרת, "אמינות ובטחון" יספקו לכם את ההגנה האיכותית והטובה ביותר שקיימת היום בשוק הכספות. הכסף שלכם בטוח בכספת של "אמינות ובטחון".ליעוץ ניתן להתקשר למשה 0544258064

ייצור מערכות מאסטר

 (רב מפתח)

ייצור מערכת מאסטר (רב מפתח)

 

מערכות רב מפתח(מאסטר)בפלטפורמת : MT5, אינטראקטיב, קלאסיק, 7 על 7 .
מולטילוק® היא מובילה עולמית בתכנון ויצור של מערכות רב-מפתח (מאסטר) בהתאמה לכל מטרה ולצרכי לקוח.
מולטילוק מספקת מוצרים ידידותיים למנעולן עם יכולות לבניה עצמית של מערכות רב-מפתח (מאסטר). אנו מספקים ערכות פינים, כלים, כלי תוכנה והדרכות כדי לעזור לספקים לתכנן וליצר מערכות רב-מפתח (מאסטר).
מערכות רב-מפתח של מולטילוק מעניקות לך את היכולת לפתוח כל דלת במערכת שלך ובמקביל משתמשים אחרים יכולים לפתוח רק דלתות יעודיות. המערכת מאפשרת לך לשחרר את עצמך מצרור המפתחות העמוס לעייפה ולהחליפה במפתח יחיד. ניתן לשלב את המגוון רחב של מוצרי מולטילוק במערכת רב-מפתח (מאסטר)  יחידה, הכוללת צילינדרים לבית למשרד מנעולי תליה , מנעולים לדאר, מנעולים חשמליים צילינדרים במידות שונות והכל  לפי צרכי הלקוח.חבילת התוכנות של מולטילוק
מולטילוק מציעה חבילה הכוללת שתי תוכנות ידידותיות ושימושיות לסביבת חלונות על מנת לעזור למנעולן וללקוח לתכנן לבנות ולתחזק מערכות מאסטר:
תוכנת "מאסטרפיס" היא הפתרון המושלם עבור מתכנן מערכות רב-מפתח( מאסטר), בעזרתה תהליך התכנון והבניה  מהיר יעיל וקל יותר. התוכנה מייצרת באופן אוטומטי את כל המידע הדרוש לצפייה ובניית מערכות רב מפתח(מאסטר).תוכנת "מאסטרפיס" תומכת בכל שיטות התכנון הידועות, שיטת ההיררכיה (עץ)  ושיטת המטריצה.
תוכנת "מולטימנג'ר" תוכננה בידי מולטילוק לעזור לקציני בטחון בניהול ושליטה של כל המפתחות במערכת שלהם. כל פעם שעובד מקבל מפתח המידע נשמר בבסיס נתונים ומופקת קבלה שניתן לחתום עליה ולאחסנה בארכיון. בנוסף תוכנת "מולטימנג'ר" מחזיקה אינפורמציה לגבי מלאי מפתחות, מפתחות בהשאלה, מפתחות שהושחתו או אבדו וכדומה.שיטות תכנון מערכת בשיטה הירארכית (עץ)
שיטת התכנון ההירארכית למערכות רב מפתח מבוססת על כמה רמות של הרשאות כניסה כאשר רמה גבוהה פותחת רמות נמוכות יותר. בדרך כלל הרמה הגבוהה ביותר משויכת למאסטר כללי של המערכת שיכול לפתוח כל צילינדר במערכת ברמות הנמוכות יותר ממפתח מקושר לצילינדר יחיד.
בדוגמא זו מפתח המאסטר הראשי (GM)   פותח את כל הצילינדרים מפתחות M1 ו M2 הם מפתחות מאסטר נפרדים(לדוגמא שני מנהלי מחלקות במפעל) מפתח M.2.1 הוא עבור דלת ספציפית.

 

מערכת בשיטת מטריצה

אפשרות אחרת לתכנון מערכות רב-מפתח היא שיטת המטריצה שבה כל עמודה מייצגת צילינדר וכל שורה מייצגת בעל מפתח, הלקוח מסמן X בכל צילינדר שבעל המפתח רשאי לפתוח.

בדוגמא פשוטה זו מפתח K1 פותח את כל ארבעת הצילינדרים, מפתח K2 פותח רק את צילינדר C2  , וצילינדר C2 הוא צילינדר מרכזי שנפתח על ידי כל ארבעת המפתחות.

 

למרות שהעיקרון של רב מפתח זהה לכל הייצרנים לא כל לקוח מעוניין במערכות רב מפתח (מאסטר) בפלטפורמות שמציעה חברת "מולטילוק" אלא במערכות מאסטר (רב מפתח),פשוטות יותר ללקוחות אלה ניתן פיתרון ע"י חברות :CORBIN , CAS, נבוב ,YALEועד

ייצור מערכות מאסטר
שלט חנות.j

אמינות ובטחון השם מחייב

אודות אמינות ובטחון

אמינות ובטחון בע"מ נוסד בשנת 1984. הינו עסק המספק בסיטונאות מוצרים של חברת "MUL-T-LOCK" ומוצרי נעילה של חברת YALE  "רב-בריח " "ירדני״ ״נבוב״ ״קורבין״ וגם חומרי גלם לשכפול מפתחות, כספות קלות ממשקל 4 ק״ג עד כספות כבדות במשקל מאות ק״ג כמו כן אנו מספקים מגוון שירותים רחב בתחום המנעולנות, שרותי פריצה באישור "משטרת ישראל", שכפול מפתחות ע״י מכונות מבוקרות במחשב, שכפול מפתחות לרכב עם צ'יפ, שכפול מפתחות MEDICO,KABA,ABLOY ,MT5,INTERACTIVE,  CLASSIC,JUWEL,YALE,STUV,MAGNUM, GELEM,YARDENI,KESO,KABA GEMINI.

אמינות ובטחון בע"מ  קיים במשך36 שנות פעילותו במהלכם צבר מוניטין רב בירושלים, עיר מושבו.

בין השירותים שמספק העסק:
– שירות ומכירה לדלתות פלדה, כספות ומנעולים בירושלים
– מומחים בשכפול כל סוגי המפתחות, לרבות מפתחות לרכב, שלטים ואימובילייזר בירושלים
– ייצור מפתח מאין מפתח
– החלפת צילינדרים לדלתות בירושלים

– מתמחים בייצור מערכות מאסטר של מולטילוק, רב-בריח,קורבין, ירדני,נבוב,קאס ועוד.
– פריצה לדלתות ללא נזק

 

עם לקוחות החברה נמנים: משרדי ממשלה, משטרת ישראל, ישיבות, עיריית ירושלים, האוניברסיטה העברית ועוד לקוחות פרטיים רבים באזור ירושלים והסביבה. כל לקוח זוכה לשירות מקצועי וליחס אישי ואדיב.

bottom of page