top of page

מדיניות החזרים כספיים ומוצרים -תקנון

חנות מכירת המוצרים והשירותים באתר משמשת את כלל ציבור הגולשים באינטרנט (במרשתת) בישראל לרבות עסקים , מוסדות לקוחות פרטים .  הוראות תקנון זה מגדירים את זכויות וחובות  הלקוח/ה על כל שימוש ורכישה שיעשו על ידו/ה  בחנות זאת, התקנון מהווה חוזה התקשרות מחייב בין הלקוח/ה לבין האתר, לכל דבר ועניין.

קרא/י אותם בקפידה, מפני שהם מהווים הסכם מחייב בינך לבין האתר

אם הינך קטין ו/או מי שזקוק לקבל אישור כלשהו כדי להזמין מוצרים ו/או שירותים מהאתר, הינך מצהיר ומאשר כי קיבלת את האישור וההסכמה הנדרשת כדי לבצע הזמנת מוצרים ו/או שירות מאתר זה .  ביצוע הזמנה באתר מחייב שיהיה ברשותך כרטיס אשראי ישראלי או בינלאומי תקף.

רכישת מוצר המוצע למכירה ו/או שירות באתר, מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג עפ"י הוראות התקנון, לפיכך אם אינך מסכים לכל תנאי תקנון זה, הנך מתבקש שלא לעשות כל שימוש באתר המנוהל ע"י "אמינות ובטחון בע"מ  "   ח.פ 514705102 אספקת מוצרים ושירותים יתבצע עפ"י תנאי תקנון זה.

הזמנת מוצרים

באתר מוצעים למכירה מגוון רחב של מוצרים.  ליד כל תמונת מוצר מוצג מחיר ,מידע רב ומקצועי אודותיו.

במקרה שהמוצר שהזמנת חסר במלאי, תשלח אליך הודעה מתאימה באמצעות דואר אלקטרוני או הודעת טקסט באמצעות הטלפון ע"י נציגנו.

במקרה בו לא אושרה העסקה ע"י חברת האשראי, תקבל הודעה מתאימה ולפיה תידרש ליצור קשר טלפוני עם נציגנו לצורך הסדרת אישור העסקה עם חברת האשראי.

"אמינות ובטחון כספות ומנעולים " שומרת לעצמה את הזכות להשעות, לבטל, או לסרב לספק מוצר ו/או שירות המוצע על ידה באתר בכל מקרה של אספקת מידע שאינו מעודכן, שגוי, שלם או נכון בזמן הרישום או לאחריו, או אם יש לחברה את היסוד הסביר להניח כי כך קרה, עם או בלי הודעה מוקדמת.

פרטים אודות המוצרים והשרותים

תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר לבין המוצרים הנמכרים בפועל.  תוכן האתר אינו מהווה עצה או המלצה מכל סוג.

המשתמש/ת או מזמין/ה מוצר ו/או שירות מהאתר, מזמין /ה אותו "AS IS" ובאחריותו בלבד.

אמצעי תשלום

הקניה בחנות האתר הוא באמצעות כרטיס אשראי ישראלי או בינלאומי או פאי פאל.

ניתן לשלם עבור הזמנות גם בהעברה בנקאית או באפליקציות התשלומים ביט או פאיבוקס.

מחירים

כל המחירים המופיעים באתר כוללים מע"מ.

הנהלת האתר רשאית לבצע שינויים במחירי המוצרים, במחירי ההתקנה, בדמי הטיפול והמשלוח ללא הודעה מוקדמת.

המחיר התקף להזמנה, הוא המחיר המפורסם באתר בעת השלמת תהליך ההזמנה.

המחירים המפורסמים באתר הינם מחירים מיוחדים לגולשים ומחייבים הזמנה באמצעות האתר.

תהליך ההזמנה

לאחר בחירתך במוצר ו/או בשירות, עליך להזין את הפרטים הדרושים במקומות המסומנים.      לנוחויותך, תוכל לבצע את התשלום בטלפון ע"י נציגנו. במקרה זה, התקשר בשעות העבודה המקובלות (09:00-17:00) למחלקת המכירות של "אמינות ובטחון "בטל : 1800230024 ונציגינו ישלים אתך את ההזמנה.

הזמנה שגויה

אם בעת ביצוע ההזמנה תמסור/רי פרטים שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך.  במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו עקב פרטים שגויים ו/או מוטעים, תחויב בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול.  אנא הקפד למלא פרטים מדוייקים ועדכניים.  מסירת פרטים כוזבים אסורה ומהווה עבירה פלילית עפ"י הוראות חוק העונשין, התשל"ז – 1977 ו/או בכל דין.  העושה כן, צפוי להליכים משפטיים פלילים ואזרחיים.

מועד אספקה

חנות אתר "אמינות ובטחון כספות ומנעולים" תספק לך את המוצרים שהזמנת בתוך 2עד 5 ימי עסקים ממועד קבלת האישור מחברת האשראי למוצרים אשר נמצאים במלאי.  זמן אספקה למוצרים שאינם במלאי, עד 14 ימי עסקים.

לידיעתך, ימי עסקים נחשבים ימי א'-ה', לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וחג.

אנו עושים כמיטב יכולתנו להקדים את זמן האספקה.

הנהלת האתר ו/או מי מטעמה לא ישאו בכל אחריות לעיכובים במשלוח במקרים הבאים: במידה ולא השארת את כל הפרטים הדרושים לביצוע ההזמנה, אירועים שאינם בשליטתנו כדוגמת שביתות, השבתות, תקלות במחשוב ותקשורת, תקלות בשירות הדואר האלקטרוני, שירות השליחים, פעולות איבה ו/או כוח הטבע.  באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית, החנות תהיה רשאית לספק אתה מוצרים ללקוח במקום סמוך ומקובל וזאת בתיאום מראש עם הלקוח.

משלוחים

החבילה תגיע לביתך / משרדך ע"י שליח של חברת דואר ישראל  בתיאום בתנאי שבחרת בסוג משלוח כזה.

כספות מעל משקל של 20 ק"ג תעריף המשלוח יקבע בהתאם :למיקום  משקל וגודל הכספת ומספר המדרגות עד למיקום הסופי של הכספת (במידה ואין מעלית )

לישובים אשר קיימת בהם בעיית גישה מטעמים ביטחוניים ובישובים, קיבוצים וכפרים מרוחקים מערים גדולות, תישלח החבילה לפי מועדי מסירה של דואר ישראל

פרטיות

הפרטים האישיים שנמסרים בעת ההזמנה ישמרו במאגר המידע של האתר, וזאת כדי להשלים את פעולות הרכישה שביצעת.  בעת הרשמתך הינך מסכים כי "אמינות ובטחון כספות ומנעולים" תהיה רשאית לשלוח אליך דואר אלקטרוני בדבר מבצעים וחידושים.

 

עידכונים ושינויים

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לעדכן תנאי שימוש אלו מעת לעת, לעדכן ו/או לגרוע ו/או להוסיף פרטים אודות מוצרים ו/או שרותים המוצעים למכירה בחנות האתר, לפי שיקול דעתה הבלעדית וללא צורך במסירת הודעה כלשהיא מראש.  תוקפו של שינוי כזה יחל מרגע פרסומו באתר זה.

ביטול עסקה והחזרת מוצרים

ככלל, רשאי לקוח לבטל את העסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981.  במקרה זה, ביטול יעשה אך ורק בהודעה שתשלח בכתב ו/או באמצעות הדואר האלקטרוני ישירות אל החנות, בכתובת aminut10@gmail.com  אם סופק לך המוצר, חלה עליך חובת החזרת המוצר ל"אמינות ובטחון כספות ומנעולים"מרכז כלל ירושלים מיקוד 91281 .  מוסכם כי הלקוח יחוייב בתשלום מלא בגין דמי משלוח וטיפול גם אם טרם קיבלת את המוצר, וזאת במידה והמוצר נשלח זה מכבר.

על המוצרים להגיע לחנות הממוקמת ברח יפו 97 ירושלים , כשהם ארוזים באריזתם המקורית ו/או במצב זהה בו קיבלת אותם.  כדי להחזיר את המוצרים עליך לשלוח אותם עם שליח (כפי שקיבלת את המשלוח) בצירוף החשבונית אל "אמינות ובטחון" רח יפו 97 חנות 304 קומה 3 מרכז כלל ירושלים .  לאחר החזרת המוצרים תזוכה במחיר ששילמת עבורם בניכוי דמי טיפול ומשלוח, ובניכוי דמי ביטול בשיעור של 5% משווי העסקה או 100 ש"ח לפי הנמוך מביניהם.

אם המוצר לא הוחזר כשהוא ארוז באריזתו המקורית ו/או במצב בו קיבלת אותו ו/או שנעשה בו שימוש כלשהו ו/או שינוי כלשהו, רשאית הנהלת האתר שלא לקבל ובחזרה.

במקרה שהמוצר אותו קיבלת לא היה תקין בעת קבלתו, נא צלצל למחלקת השירות של  החברה, בטלפון 026258064 והנהלת האתר תדאג להחליפו.

במקרה של הזמנת מוצר שאינו סטנדרטי ו/או מוצר מיוחד שהוזמן עפ"י דרישת הלקוח, לא תחול מדיניות החזרת מוצרים ותשלום עבור מוצר זה יהיו מלאים גם אם לא סופקו ללקוח עקב ביטול ההזמנה.

בהזמנת מוצרים שלא יוזמן עבורם הובלה, התקנה או משלוח. על הלקוח יהיה לאספם בתוך 60 יום מהחנות הפיזית הממוקמת בירושלים.

מוסכם כי החנות רשאית לבטל עסקה או מכירה כולה או חלקה במקרים הבאים: נפלה טעות קולמוס במחיר ו/או בתיאור המוצר, אם יתגלה כי ארעה תקלה בתקשורת ו/או בעיה טכנית אשר מנעה מהגולשים באתר להשתמש באתר באופן תקין, במקרה שאזל המוצר מהמלאי לאחר שהתבצעה המכירה.  הודעה על ביטול כאמור תעשה בטלפון ו/או באמצעות הדואר האלקטרוני.  המחירים והמבצעים באתר הינם דינמיים ועשויים להתעדכן מעת לעת, מפעילי האתר לא יזכו ו/או יבטלו עיסקה ללקוחות אשר ביצעו קניה במחיר יקר יותר, לאחר קבלת אישור הזמנה ומכירה.

אחריות

האתר ו/או מי מטעמו אינם מייצרים את המוצרים ואינם נושאים לטיב המוצרים.  אם רכשת מוצר פגום, זכותך להחליפו כפי שפורט בסעיף החזרת מוצרים.  לא תחול על האתר ו/או מי מטעמו אחריות כלשהיא בגין נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם ללקוח ו/או לצד שלישי, לרבות נזק כספי בגין רכישת המוצר במחיר גבוהה יותר אצל צד שלישי.

הנהלת האתר מתחייבת לעשות מאמצים למען שביעות רצונו של הלקוחות לאבטח את האתר ואת רמת השירות בו, אך אינם מתחייבים שהשירות באתר יופרע, יינתן כסדרו בלי הפסקות ויתקיים בבטחה וללא טעויות, ו/או יהיה חסין מפני גישה בלתי מורשית.

 

קניה בטוחה

 

הקניה באתר מאובטחת בתקן SSL המהווה סטנדרט עולמי של אבטחה באתרי מסחר אלקטרוניים ובפורמט HTTPS.
ניתן לרכוש מוצרים גם באמצעות פייפל, ביט,  Paybox, העברה בנקאית וברכישה טלפונית ע"י נציג שירות בטלפון 1800230024.

כללי

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לשנות מעת לעת את המחירים, התכנים וכללי התקנון לפי שיקול דעתה הבלעדי.  הנהלת האתר אינה אחראית לתכנים המופיעים באתרי הקישור השונים.

דין ושיפוט 

הדין החל על הזמנתך ועל תקנון זה, הוא הדין הישראלי בלבד.

סמכות השיפוט היחידית לכל עניין ומחלוקת, נתונה לבתי המשפט המוסמכים במחוז ירושלים בלבד.

שאלות וברורים

לברורים ושאלות במהלך הקניה או לאחר הקניה ניתן לפנות אל מרכז ההזמנות והשירות של האתר, באמצעות הדואר האלקטרוני aminut10@gmail.com או באמצעות הטלפון 026258064 בימים א'-ה' בשעות 09:00 ל- 17:00.

bottom of page